Alanımızda Tecrübeli &
Yetenekliyiz

RANTABL GRUP ASANSÖR, olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını, kalite ve imaj bütünlüğünü dikkate alarak sağlamayı amaç ediniyoruz.

Rantabl Grup Asansör, sektörde uzun emek ve çaba sayesinde kazanılan tecrübe ile Dünya markalarının ürettiği tüm asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen yol üniteleri için Teknik Servis hizmeti vermekte ve yedek parçalarının ithalatını ve ihracatını yapmaktadır.

Kalite anlayışını daha da ileri taşıyan gelişmeler içinde olduğumuzu görmemizin haklı gururunu yaşıyoruz.  Firmamız sektör içinde teknolojik gelişmeleri takip ederek, sürekli güncelleyerek,  başarılı ve sağlıklı hizmet sürecinin temelinde “EĞİTİM” olgusunu esas almaktadır.

Rantabl Grup Asansör, konusunda donanımlı, başarılarını ispat etmiş uzman teknik ekibimiz ile insan haklarına saygılı, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutan, güvenlik önlemlerinden ödün vermeden,  siz değerli iş ortaklarımıza ekonomik fiyatlarla, kaliteli hizmet faktörünü ilke edinerek, ihtiyaçlarınıza uygun geniş çözüm önerileri üretiyoruz.

Şirketimizin temel ilkeleri iş disiplini ve iş ahlakı ile sağduyu ve özveriyi bir arada sunarak kalitemizi benzersiz kılmayı hedefliyoruz.

Rantabl Grup Asansör çalışanlarına, ürünlerine ve geleceğimize göstereceğiniz güven için şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla…

RANTABL GRUP ENDÜSTRİYEL DESTEK HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Neden Biz?

Uzman Ekip

Uzman ekibimizle birlikte asansörlerinizin en güvenli ve yönetmeliğe uygun şekilde kontrollerini sağlıyoruz.

Tecrübe

Yıllar boyunca edindiğimiz tecrübelerimizi katlayarak size en hızlı ve en kaliteli hizmeti veriyoruz.

Hızlı Çözümler

Asansörünüz ile ilgili yapılması gereken muayene, tamirat, parça tedariği işlemlerinizi en kısa sürede çözüyoruz.